iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Homme tõusevad riigilõivud. Kallimaks läheb nii autovahetus kui ka sõidueksam

Homme tõusevad riigilõivud. Kallimaks läheb nii autovahetus kui ka sõidueksam

Rubriik: Delfi

Transpordiameti teenused muutuvad alates 1. juulist kallimaks, kuna teisest poolaastast hakkavad kehtima uued riigilõivumäärad.

Uued määrad kehtestati tegelikult juba möödunud aasta detsembris, mil riigikogu võttis vastu valitsuse usaldusküsimusega seotud riigilõivuseaduse muudatused. Kuna Eestis kehtib aga teadupärast tava jõustada maksumuudatused vähemalt pool aastat pärast seaduse vastuvõtmist, lükati ka uute riigilõivude jõustamine 2024. aasta teise poolaastasse.

Ehkki alates 1. juulist hakkab riik küsima raha ka näiteks metsateatise esitamise eest, puudutavad kõige suuremat hulka inimesi transpordiameti riigilõivud, mis tõusevad nii maismaatranspordi kui merendusvaldkonnas keskeltläbi 15 protsenti. Kuna ainuüksi liiklusregistriga on seotud juba ligi 150 erinevat riigilõivu, toome selles loos välja vaid peamised muutused.

Loe lähemalt:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120303624/homme-tousevad-riigiloivud-kallimaks-laheb-nii-autovahetus-kui-ka-soidueksam

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus