iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Heido Vitsur: valitsusaparaadilt raha kärpimine pole mingi lahendus! Mõtlematuse tagajärjed on juba käes

Heido Vitsur: valitsusaparaadilt raha kärpimine pole mingi lahendus! Mõtlematuse tagajärjed on juba käes

Rubriik: Delfi

Kuigi ma ei tunne muret selle pärast, kas eelarve tähtajaks riigikokku jõuab, olen riigieelarve ümber toimuva pärast siiski mures, sest minu arust on meil siin midagi kogu aeg paigast ära olnud.

Esiteks tundub mulle, et me oleme eelarvest rääkides mõned mõisted segi ajanud. Näiteks kasutame mõisteid „eesmärk“ ja „põhimõte“ nii suvaliselt, et tihtipeale saavad loomulikest ja ammu teada olevatest põhimõtetest nagu „raha ei ole võimalik kulutada rohkem, kui seda on“ ning et „laenata ei saa rohkem, kui laenu teenindada suudetakse“, eelarve koostamisel peamised eesmärgid. Need eesmärgid, olgu siis sotsiaal- või majandusvaldkonnast, mille saavutamiseks eelarvet tegelikult koostatakse, jäävad aga tagaplaanile.

Loe lähemalt:
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120233081/heido-vitsur-valitsusaparaadilt-raha-karpimine-pole-mingi-lahendus-motlematuse-tagajarjed-on-juba-kaes

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus