iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Heategevusjooks Rat Race 2014

Heategevusjooks Rat Race 2014

Rubriik: EML

Hei Kontorirott!27. mai on kuupäev, mil ükski kontorirott kontoris ei istu. Just siis leiab aset juba 13. korda toimuv kontorirottide heategevusjooks Rat Race 2014.

Ka sel aastal teeme koostööd Eesti Lasterikaste Perde Liiduga ning osavõtutasudega toetame suurperede lapsi. Eelmisel aastal osalenud 77 tiimi ühtekokku pea 400 jooksjaga panustasid stipendiumifondi üle 11 000 euro. Rat Race 2013 videokokkuvõtet vaata siit.

Lisaks heategevusele juhib JCI Estonia sel aastal projekti kaudu erilist tähelepanu tervise väärtustamisele ja haiguste ennetamisele läbi liikuva eluviisi harrastamise. Sellest tulenevalt on selle aasta Rat Race projekti kandev sõnum: tööandjate investeering töötajate tervisesse peab olema maksuvaba.

Lähemalt loe siit.Pane kokku kuni 5-liikmeline võistkond ja registreeri end Rat Race kodulehel.Tule veeda meeleolukas päev koos teiste kontorirottidega suurperede lapsi toetades ning enda parema tervise ja sportimisvõimaluste eest joostes.Kontorirott tervise eest!Teie Rat Race 2014 korraldustiim

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus