iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Hasartmänguraha ringimängimine pöördus farsiks

Hasartmänguraha ringimängimine pöördus farsiks

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees ja Tuuli Koch kirjutavad Postimehes, et hilissuvine heitlus hasartmängurite taskust tuleva maksuraha ümbermängimise üle osutus vaid tormiks veeklaasis, sest jõusse jäävad nii praegune seadus kui ka kultuurkapitali miljonite jaotamise põhimõtted.

Selles on sada protsenti veendunud Riigikogu sotside fraktsiooni esimees Eiki Nestor, kelle väitel sai kogu lugu alguse kultuuriminister Laine Jänese soovist leida laulupidude jaoks rohkem raha. «Selleks tuli kelleltki midagi maha võtta ja see koht leiti regionaalministri kontori kaudu rahastamisele kuuluvate kultuuriinvesteeringute kärpimise abil,» kirjeldas Nestor oma blogis. «Moodustati komisjon, kes kompromissi välja pakkus. Et tegu on maksuseadusega, on vormistaja loomulikult Rahandusministeerium.» Edasi ironiseeris Nestor olukorra üle, kus Jänes kolmapäeval kõigi kaunite kunstide nimel eelnõu üle pahameelt avaldab.

«Ja Rahandusministeerium ei saa aru, miks kultuuriminister nüüd omaenda ettepanekut ei kooskõlasta, ja võtab vastu vopse.» Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=31181Loe ka: Ilmar Raag. „Kulka rekonstruktsioon“: http://www.postimees.ee/?id=31193 Loe ka: „Rahandusministeerium saatis kooskõlastusringile hasartmängumaksu seaduse eelnõu“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus