iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

GRAAFIK | Pea seitse miljonit eurot! Riigikogulaste kuluhüvitiste arve maksumaksjatele

GRAAFIK | Pea seitse miljonit eurot! Riigikogulaste kuluhüvitiste arve maksumaksjatele

Rubriik: Delfi

Viimasel ajal on taas avalikkuse tähelepanu all parlamendisaadikute kuluhüvitiste teema. Selgub, et 2019. aasta algusest saati on rahva raha selle peale kulunud ligi seitse miljonit eurot.

Kuluhüvitised on kui katuserahad, mille puhul on küsimusi rohkem kui vastuseid. Kõik käib JOKK-piirimail. Kui katuserahad on nüüdseks möödanik, siis kuluhüvitised on igati aktuaalsed.

Viimati sai palju kõneainet Kalle Grünthali käitumismuster. Meedia on kajastanud, kuidas Grünthal ostis maksumaksja raha eest läbisegi bensiini ja diislikütust. Peale selle on selgunud, et tema kütusekaarti on kasutatud ajal, mil ta ise osales riigikogu istungil.

Delfi uuris, palju üleüldse kuluhüvitised riigile maksma lähevad. Välja on toodud andmed alates 2019. aasta algusest. Olemas on 2019., 2020., 2021. ja 2022. aasta täisandmed ning 2023. aasta puhul andmed kuni 25. oktoobrini.

Loe lähemalt:
https://www.delfi.ee/artikkel/120242994/graafik-pea-seitse-miljonit-eurot-riigikogulaste-kuluhuvitiste-arve-maksumaksjatele

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus