iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Forbes kiidab Eesti maksusüsteemi

Forbes kiidab Eesti maksusüsteemi

Rubriik: Äripäev

10. veebruari Äripäevas kirjutab Villy Paimets, et Forbesi analüüsi põhjal on Eesti välisinvesteeringute riiki meelitamise edetabelis maailmas 7.-8. kohal, Läti on selles tabelis alles 22. ja Leedu 29.

kohal.

„Balti riigid nopivad edukate majandusreformide vilju - Eesti SKP kasvab 7, Läti 8 ja Leedu oma 6 protsenti aastas,“ kirjutas ajakiri Forbes. Forbesi teatel leidis USA riigidepartemang mullu, et Eesti on kõigist uutest Euroopa Liidu liikmetest kõige konkurentsivõimelisem ning et kolmandiku riigi sisemajanduse koguproduktist andsid firmad, mis kuulusid tervenisti või osaliselt väliskapitalile. Forbes kiidab ka Eesti ühetaolist maksusüsteemi, mis teeb maksukogumise efektiivseks. Ühtlasi ei diskrimineeri Eesti väliskapitali.

See tähendab, et samadel alustel on maksustatud nii Eesti firmad kui ka sellised suured rahvusvahelised gigandid nagu näiteks McDonald's, FedEx, Bristol-Myers Squibb, Eli Lilly, 3M.Täpsemalt loe: http://www.aripaev.ee/3127/uud_uudidx_312706.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus