iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

EVEA Ettevõtlusfoorum 2017 Glehni lossis 27. aprillil

EVEA Ettevõtlusfoorum 2017 Glehni lossis 27. aprillil

Rubriik: EML

Seekord räägime EVEA Ettevõtlusfoorumil edukas olemisest.

Sel aastal täitub kolmkümmend aastat ühest väga olulisest tärminist Eesti ettevõtluse ajaloos. Nimelt 1987. aastal võttis veel võõra võimu all oleva Eesti ettevõtluse tekkeks üliolulised määrused nr. 161 ja 162 vastu tolleaegne NSVL Ministrite Nõukogu Täitevkomitee.

Nende määrustega lubati kooperatiivide asutamine. See avas tee eraettevõtluse tekkele Eestis. Tekkisid sellised kooperatiivid nagu IRIS, ESRA, ILVES, BASTION. Need nimed on meile tänaseni tuntud.

Foorumil meenutame korraks neid aegu, mil loodi Eesti oma äriseadusandlus, mis on kindlasti olnud üheks Eesti eduka arengu nurgakiviks, et seejärel pilk tulevikku pöörata.Esinema oleme palunud Mihkel Oviiri, Vahur Kivistiku, Marko Rillo, Hardo Pajula ja Kristjan Pordi. Ettevõtlusfoorum toimub 27. aprillil Glehni lossis Tallinnas algusega kell 14:30 Tutvu ajakavaga: Ettevõtlusfoorum 2017, ajakava Tutvu esinejatega: Ettevõtlusfoorum 2017, esinejad Registreeru foorumile. Registreeru siin Osalemistasu 95€, EVEA liikmetele 20% allahindlus (76€).Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus