iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Euroopa Komisjon lubab Eesti väikeettevõtetele tõsist kulude kokkuhoidu

Euroopa Komisjon lubab Eesti väikeettevõtetele tõsist kulude kokkuhoidu

Rubriik: Äripäev

Maksude ühes kohas deklareerimine võtaks välisturgudel tegutsevatelt väikeettevõtetelt halduskulu vähemaks ja lubaks lihtsamini piiride taha laieneda.

“Olgugi et meil on 1993. aastast Euroopa liidus ühisturg, jäävad väike- ja keskmised ettevõtted (VKEd) peaasjalikult koduturule. Mitte et keegi neid seadustega takistaks, aga kogu ettevõtmise keerukus hirmutab neid.”

Nõnda kirjeldab praegust olukorda Benjamin Angel – ta on Euroopa Komisjoni maksunduse ja tolliliidu peadirektoraadi direktor. Prantslase vastutada on muu hulgas maksusüsteemide koordineerimine üle kogu Euroopa Liidu.

27 liikmesriigis toimetab keskmiselt üksnes iga kümnes VKE üle rahvusriigi piiride. Angel ütleb, et kui see arv duubelduks, tähendaks see euroliidus tervikuna 7protsendilist majanduskasvu.

Loe lähemalt:
https://www.aripaev.ee/uudised/2023/11/12/euroopa-komisjon-lubab-eesti-vaikeettevotetele-tosist-kulude-kokkuhoidu

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus