iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Euroopa Komisjon koostas Euroopa Liidu liikmesriikide makse kätkeva teabe online andmebaasi „Maksud Euroopas“

Euroopa Komisjon koostas Euroopa Liidu liikmesriikide makse kätkeva teabe online andmebaasi „Maksud Euroopas“

Rubriik: EML

Andmebaas pakub infot peamistest liikmesriikides kehtivatest maksudest. Kasutajasõbralik keskkond pakub infot ligikaudu 500 maksukohta.

Eraldi on välja toodud infona näiteks maksubaas, peamised maksuvabastused (-soodustused), kohaldatav maksumäär ning majanduslik ja statistiline klassifikatsioon. Lisaks pakutakse ka teavet tulu osa kohta, mida iga konkreetne maks eelarvesse annab. Teabe edastavad Komisjonile andmebaasi lisamiseks liikmesriikide pädevad organid.

Andmebaasi kasutamine on kõigile tasuta. Andmebaas „Maksud Euroopas“ on Komisjoni ning liikmesriikide rahandusministrite vahelise koostöö vili. Lisaks on andmebaasis info ka peamiste sotsiaalkindlustusmaksete kohta. Andmebaasis ei ole aga tollimaksude ning –tariifide alast teavet, mis tehakse selle asemel kättesaadavaks hoopis TARIC andmebaasis.

Andmebaasi uuendamine toimub iga-aastaselt. Tulevikus lisatakse ka andmed Küprose, Iirimaa, Malta ja Portugali kohta. Hetkel vastavate liikmesriikide kohta teave andmebaasis puudub. Andmebaasi leiab huviline siit.

Loe Euroopa Komisjoni pressiteadet siit: http://europa.eu/rapid/pressReleasesAction.do?reference=IP/07/662&format=HTML&aged=0&language=en&guiLanguage=en

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus