iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Euroopa Komisjon: Eesti peab firmad maksustama

Euroopa Komisjon: Eesti peab firmad maksustama

Rubriik: Äripäev

17.03.06 Äripäev kirjutab, et Res Publica juht Taavi Veskimägi sai Euroopa Komisjoni volinikult László Kovácsilt vastuse, et ema-tütarettevõtte direktiivi pole kavas muuta.

Maksu- ja tolliküsimuste eest vastutav volinik Kovács teatas kirjas, et komisjon ei plaani teha mingeid muudatusettepanekuid ema- ja tütarettevõtte direktiivi seoses Eesti ja Euroopa Liidu õiguse vahel olevate vastuoludega, edastas Veskimägi. Kovács rõhutas, et Eesti peab viima oma tulumaksuseaduse kooskõlla acquis'ga Eestile antud üleminekuperioodi lõpuks. "Sellega peaks Eesti positsioon loodetavasti lõplikult selge olema ka meie pea- ja rahandusministrile.

Mõlemad ministrid on mitmel korral väitnud, et üheks võimaluseks Eestis kehtiva ettevõtete tulumaksusüsteemi säilitamiseks on muuta praegu kehtivat ema- ja tütarettevõtte direktiivi," kommenteeris Veskimägi. Täpsemalt loe siit või paberväljaannet lk 5.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus