iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ettevõtjad usuvad 10% majanduskasvu

Ettevõtjad usuvad 10% majanduskasvu

Rubriik: Äripäev

Rahandusministeeriumi 22.08.2006 avaldatud prognoosi kohaselt kasvab Eesti majandus sel aastal 9,6% ja järgmisel 8,3%, mida ettevõtjad peavad võimalikuks, kui otsitakse lahendusi probleemidele.

Selle aasta eelarve ülejäägiks on uue prognoosi kohaselt oodata rekordilised 6,4 miljardit krooni, millest neljandik jagatakse lisaeelarvega laiali. "Eesti riigieelarve positsioon on jätkuvalt väga tugev ja tugevneb edasi," ütles rahandusminister Aivar Sõerd. Tema sõnul koostatakse lähiajal ka umbes 1,6 miljardi suurune lisaeelarve, kuid sellegipoolest peaks aasta lõpuks eelarve ülejääk olema ligi 4 miljardit krooni.Suurim lisatuluallikas on käibemaks, mida laekub esialgu prognoositust üle 3 miljardi krooni enam. "Kui maksuamet paneb Eestis igal nädalal arvevabrikuid kinni, siis pole ime, et maksutulud kogu aeg kasvavad," iseloomustas situatsiooni Sõerd.Kokku peaks sel aastal riigieelarvesse laekuma 67,5 miljardit krooni ja järgmisel aastal juba 76,3 miljardit.Pikemalt sellest loost: http://www.aripaev.ee/3321/uud_uudidx_332106.html.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus