iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ettevõtja, osale uuringus: millised on olnud firmaautode käibemaksumuudatuse mõjud?

Ettevõtja, osale uuringus: millised on olnud firmaautode käibemaksumuudatuse mõjud?

Rubriik: EML

Ärileht kutsub ettevõtjaid osalema küsitluses Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna tudengi Grete Errase bakalaureusetöö jaoks, kus uuritakse, kas erinevate spetsialistide esitatud stsenaariumid firmaautode käibemaksumuudatuse leidsid kinnitust.

Selleks palume enne 19. aprilli leida natuke aega vastata võimalikult põhjalikult Grete Errase koostatud küsimustikule. „Minu eesmärk on, et me saaksime käibemaksumuudatuse kohta teha konkreetsemad järeldused, kui on tänaseni kaudsetel tõenditel tehtud - see aitaks rohkem teha kuuldavaks erinevate liitude ja spetsialistide häält ning ühtlasi saame näha, milles neil enim õigus on olnud,“ selgitas Grete Erras. Ärileht toob bakalaureusetöö tulemused ka oma lugejate ette ja kõikidel huvilistel on võimalus sellega tutvuda.

Küsimustiku leiab siit.Loe Päevalehe Ärilehest: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ettevotja-osale-uuringus-millised-on-olnud-firmaautode-kaibemaksumuudatuse-mojud?id=71213915

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus