iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ettevõtete B-kaardid muutuvad avalikuks

Ettevõtete B-kaardid muutuvad avalikuks

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et alates 1. jaanuarist 2007 tehakse internetis kõigile tasuta kättesaadavaks äriregistri ning mittetulundusühingute ja sihtasutuste kehtivad registrikaardi andmed.

Justiitsministeeriumi vabakutsete ja õigusregistrite talituse juhataja Viljar Peebu sõnul on kasutajatel edaspidi võimalik teenustasu maksmata vaadata ja teha ise registrikaardi väljatrükke Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) poolt pakutava veebipõhise päringusüsteemi kaudu, teatas Delfile ministeeriumi pressiesindaja. “Sealt saab näiteks vaadata, kes on ettevõtte allkirjaõiguslikud isikud,” tõi Peep näite infost, mida võimalik registrikaardilt leida. Registrikaardile tehakse registrit pidava kohtu poolt kandeid ärinime, aadressi ja tegevusala, kapitali suuruse ning allkirjaõiguslike isikute ja nende esindusõiguste piiramise üle.

Samuti põhikirja kinnitamise ja muutmise kohta (sh ühinemisel, jagunemisel ja ümberkujundamisel), samuti pankroti, likvideerimise ja registrist kustutamise kohta. Päringuid saab teostada äriregistri koodi või ärinime (sh ärinime osa) alusel ning päringusüsteem on kättesaadav RIK kodulehe www.eer.ee kaudu. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/majandus/majandus/article.php?id=14487510

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus