iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Enriko Aav lubab ameti ukse maksusaladuste taga lukku panna

Enriko Aav lubab ameti ukse maksusaladuste taga lukku panna

Rubriik: Postimees

29. märtsi 2006 a Postimehes kirjutab Hindrek Riikoja, et Maksu- ja tolliameti vastse juhi Enriko Aava hinnangul pole maksupettusi võimalik lõplikult välja juurida ja vahele võetakse eelkõige suuremaid tegijaid. Ta lubab aga ameti hoida suletuna, et sealt maksusaladusi välja ei tilguks.

3 mõtet• Oht maksusaladuste lekkimiseks on alati olemas, kuid peadirektor peab selle riski muutma võimalikult väikseks.• Maksuamet peab olema poliitiliselt sõltumatu, mistõttu tuleb valida puhas südametunnistus ja ei tohi ennast poliitikutel mõjutada lasta.• Maksupettustega tuleb tegeleda võimalikult palju, kuid on selge, et kõiki pole võimalik avastada.Täpsemalt saab lugeda intervjuud Enriko Aavaga siit või 29. märtsi Postimehest lk 8.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus