iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

EML tänab sünnipäevalisi ja peole kaasaaitajaid!

EML tänab sünnipäevalisi ja peole kaasaaitajaid!

Rubriik: EML

EML tänab liidule nii olulise sündmuse – 10. aastapäeva – tähistamisel kaasa aitamast kõiki oma liikmeid, kelle toetusel maksumaksjate liikumine on nii kaugele jõudnud! Heameel oli näha 30. septembril Sakala keskuses ca 150 liikme esindajaid ning arvukalt külalisi, kes selleks puhuks kohale tulnud.

Suur tänu kõigile esinejatele, külalistele, õnnitlejatele ja tervitajatele, kes aitasid tähtpäeva sisukaks ja pidulikuks muuta!

Eriliselt tänab EML neid, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid, sh rahandusministrit Aivar Sõerdi ja maksukonverentsi esinenud lektoreid: Vahur Kivistikku, Luc Nijsi, Aare Kuristit, Valdur Lahtveed, Aivo Kangust, Lasse Lehist, Tuulikki Sillajõed, Merle Muda ja Ranno Tingast, samuti moderaator Andres Arrakut ja tõlki Toomas Hõbemäge. Samuti täname debatil osalenud poliitikuid – Taavi Veskimäge, Jürgen Ligit, Eiki Nestorit, Heido Vitsurit, Mart Opmanni ja debatti juhti Lauri Hussarit. Suur tänu konverentsi korraldamisel abiks olnud OÜ-le Casus! Täname Sakala keskust ja OÜ-t Rikets Lilled ning OÜ-t Akone, kes kaunistasid ruumid ning Loksa Ravikeskust jt, kelle kingitused õnneloosis osalejaid rõõmustasid.

Aga ka kõiki kohal olnud toodete-teenuste pakkujaid. Samuti nõustamisboksides teenindanud maksuspetsialiste. Aitäh juubelipeo korraldamisel abiks olnud Ulvi Pihelile ja söögi-joogi eest hoolitsenud OÜ-le Fee Catering! Suur tänu esinejatele Helin Mari Arderi triole ja Rahvusooperile Estonia!

Ja kõigile teistele kaasaaitajaile ja toetajaile! Suur tänu kõigile juubelipeo külalistele ja õnnitlejaile! Kohtume järgmisel tähtpäeval! Õnneli Varend EMLi tegevjuhtTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus