iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

EML pöördumine on Riigikogule üle antud

EML pöördumine on Riigikogule üle antud

Rubriik: EML

Eesti Maksumaksjate Liit (EML) andis täna hommikul Riigikogu aseesimehele Jüri Ratasele üle pöördumise 18 827 toetusallkirja seoses Riigikogu liikme staatuse eelnõuga.

Ratas kinnitas allkirju EML tegevjuhilt Õnneli Varendilt vastu võttes, et maksumaksjate algatusse suhtutakse tõsiselt ja pöördumine koos selle toetuseks kogutud allkirjadega edastatakse põhiseaduskomisjonile. Kuigi maksumaksjate esindajad võeti Riigikogus viisakalt vastu, pressi allkirjade üleandmise juurde ei lubatud. Pöördumises nõutakse kõikide maksumaksjate võrdset kohtlemist, milleks tuleb kas taastada Riigikogu liikmetele kohustus esitada kuluhüvitise saamiseks dokumendid või vabastada ka teised maksumaksjad kuludokumentide esitamise kohustusest. Pöördumisele koguti ajavahemikus 31.

maist kuni 6. juunini 18 826 toetusallkirja, millest 18 550 anti elektrooniliselt kodulehe kaudu ning 276 allkirja esitati paberil. Viimase, 18 827. allkirja andis pöördumisele EML delegatsiooni Toompeale sõidutanud taksojuht.

EML tänab kõiki toetajaid ning loodab, et Riigikogu võtab avalikku arvamust kuulda ja teeb seaduseelnõus vajalikud parandused, mis tagaksid võrdse kohtlemise. Kõigil maksumaksjatel, kes ei jõudnud EML pöördumisele toetusallkirja anda, soovitame esitada oma seisukohad otse Riigikogule. Lisateave:Õnneli Varendtegevjuhttelefon 626 4190www.maksumaksjad.ee

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus