Tulemas koolitus: 05.10.2023 - Tallinn – Sügiskonverents 2023 Registreeri / loe lähemalt

EML pakub aadressiteenust Tartus

EML pakub aadressiteenust Tartus

Rubriik: EML

1. juunist hakkab Tallinnas tegutsevatele ettevõtjatele kehtima müügimaks. Paljudel juhtudel puudub ettevõtjatel füüsiline tegevuskoht (nt teenindus, kataloogikaubandus), mis tähendab, et müügimaksu maksmise kohustus hakkab sõltub majandustegevuse registrisse kantud tegevuskoha aadressist.

EML pakub aadressiteenust, mis tähendab, et klient saab õiguse registreerida äriregistris oma asukoha aadressiks ja majandustegevuse registris oma tegevuskoha aadressiks EML Tartu kontori aadressi (Tartu Kaluri 2, 51004) ilma ruumide füüsilise kasutamise õiguseta. Kuna kõik ametlikud dokumendid loetakse kättetoimetatuks, kui need on saadetud äriregistrisse kantud aadressile, tähistame kliendile postkasti ja korraldame laekunud posti kättetoimetamise.

Täpne kättetoimetamise viis ja sagedus lepitakse eraldi kokku. Teenus maksab 4500 krooni aastas (EML liikmele 3600 kr), lisandub käibemaks. Täpsemat infot teenuse tingimuste ja hinnakirja kohta saab EML Tartu kontori klienditeenindajalt Ille Paltserilt, telefon 7312840, e-post tartu@maksumaksjad.ee