iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

EML on jätkuvalt rahandusministri meelel ja keelel

EML on jätkuvalt rahandusministri meelel ja keelel

Rubriik: EML

Eile Riigikogus, vastates arupärimisele maksude laekumise kohta, ütles rahandusminister Jürgen Ligi muu hulgas järgmist:

"Ma ühe kaasatud huvigrupi puhul tean täpselt, kuidas kuluaarides ilgutakse ja õpetatakse tegelikult sadade kaupa maksumaksjaid, teenitakse raha sellega, et maksudest mööda hiilida. Teiselt poolt on nad auväärsed külalised rahanduskomisjonis nõu andma, kuidas seadusi teha. Ma tahaks päris näha, kas nad räägivad rahanduskomisjonile sama juttu, või teevad mõne positiivse ettepaneku tõepoolest. Nagu Eiki Nestor siin ütles "oleks kena, kui nad teeksid," aga ma väga kahtlen, sest huvi on väga mujal.

Põhiline huvi on maksu mittemaksmine ja see on tihti ülemäära küüniline, eriti kui samal ajal saadakse palka riigisektorist, mida need huvigrupid ka teevad."Sarnase kriitikaga esines härra minister ka 30.10 ETV saates Foorum diskuteeriti järgmise aasta riigieelarve teemal. Saates teatas rahandusminister, et täna laimas see huvigrupp, kes nimetab ennast maksumaksjate liiduks, isiklikult rahandusministrit ning õpetas raamatupidajatele, kuidas petta riiki.EML tänab ministrit reklaami eest ning lubab, et me jätkame ka edaspidi oma liikmete nõustamist ja abistamist ning õpetame, kuidas kaitsta ennast rumalate seaduste ja ülbete ametnike vastu.Vt "Foorumi" kohta lähemalt: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=5798Vt stenogrammi siit: http://www.riigikogu.ee/?op=steno&stcommand=stenogramm&pkpkaupa=1&paevakord=13691#pk13691Vt samal teemal Ärilehest: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/jurgen-ligi-firmaautode-kaibemaksustamisest-piinlik-on.d?id=67037606

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus