iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

EML nõukoja uus koosseis

EML nõukoja uus koosseis

Rubriik: EML

Alates 2005. aastast tegutseb EML nõukoda. Nõukoda on eri valdkondade teadlastest, praktikutest ja asja­tundjatest koosnev nõuandev kogu, mille eesmärk on abistada ning nõustada juhatust ja töötajaid liidu tegevuse olulistes küsimustes. Nõukoda nimetatakse ametisse juhatuse volituste ajaks.

29.

märtsil 2007 valitud uus juhatus nimetas ametisse nõukoja uue koosseisu, kuhu kuuluvad:Maksu- ja Tolliameti peadirektor Enriko Aav IMG Numeri OÜ juhataja Inga Kalda AS Dimela juhataja Kadri Kullmann AS PricewaterhouseCoopers maksuosakonna juhataja ja IFA-Eesti juhatuse liige Aare KuristIMG Advokaa­dibüroo juhataja Kaspar Lind OÜ Vallaste ja Partnerid juhatuse liige, Eesti Raamatupidajate Kogu nõukoja liige, Raamatupidamise toimkonna liige Anne Nuut Rahandusministeeriumi maksupoliitika osakonna riikidevaheliste maksulepingute talituse juhataja ja nädalaajakirja "Tax Notes International" Eesti kor­respondent Helen Pahapill Sisekaitseakadeemia majanduse ja rahanduse õppetooli juhataja-lektor Indrek SaarErnst & Young Baltic AS juhtiv maksukonsultant Ranno Tingas OÜ Kardis juhatuse liige majandusteaduse doktor Vladimir Vaingort

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus