iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

EML maksukonverents 2006

EML maksukonverents 2006

Rubriik: EML

Täna, 29. septembril toimus Rahvusraamatukogus Eesti Maksumaksjate Liidu traditsiooniline maksukonverents. Konverentsi avas rahandusminister Aivar Sõerd.

Konverentsi külalisena viibib Eestis Maailma Maksumaksjate Ühenduse peasekretär Björn Tarras-Wahlberg, kes esines konverentsil ettekandega ja andis üle auhinnad EML maksundusalaste uurimuste konkursi tänavustele võitjatele.Maksukonverentsi raames toimub maksumaksjate liidu juhatuse, Maailma Maksumaksjate Ühenduse peasekretär hr Björn Tarras-Wahlbergi ja Euroopa Maksumaksjate Ühenduse 2000.a auhinna laureaadi hr Mart Laari ühine kohtumine.Konverents keskendus ettevõtjaile ja finantsspetsialistidele olulistele maksuõiguse-, töö-, võla- ja äriõiguse aktuaalsetele teemadele, arengutele, lahendustele.· kuidas korraldada oma asjaajamine nii, et „juriidiliselt oleks kõik korrektne” ja kas sellest alati piisab?· millised on vorminõuete rikkumise tagajärjed?· mida tähendab maksustamine „tegeliku majandusliku sisu” järgi ja kuidas see sobib kokku lepinguvabaduse ja turumajanduse põhimõtetega?

  • kus lõpeb maksude optimeerimine ja algab maksupettus jne

Ettekannetega esinesid oma ala parimad asjatundjad: Lasse Lehis, Kaspar Lind, Erki Uustalu, Ain Veide, Maivi Ots, Tiia Kruusmaa, Olavi Jänes, Anneli Valgma, Priit Potisepp, Martin Huberg jt. Konverentsi lõpetas õhtu Eesti Draamateatris kell 18.30-23.00.19.00-21.00 P.Shafferi etendus „Must komöödia“.

21.15-23.00 Konverentsimuljete vahetamine, suupisted, pokaal veini.Info Eesti Maksumaksjate Liidu kodulehel: www.maksumaksjad.ee telefon 626 4190533 41 451 Inge Ojakäär, koolitusjuhtAjakirjanikele on avatud pressilaud.Intervjuu soovidest palume teatada ülalnimetatud kontaktidel.Õnneli VarendEML tegevjuht

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus