iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

EML hakkab liikmemaksu kogudes järgima kalendriaastat

EML hakkab liikmemaksu kogudes järgima kalendriaastat

Rubriik: EML

Vastavalt 8. aprilli 2005.a üldkoosoleku otsusele läheb EML üle kalendriaasta põhisele liikmemaksude arvestamisele. Muudatus oli tingitud vajadusest viia liikmemaksu arvestusperiood kooskõlla EML majandusaastaga. Aastapõhine arvestus peaks olema mugavam ka liikmete raamatupidamise seisukohast vaadatuna.

Neile liikmetele, kelle aastane liikmemaksu periood saab läbi 2006.

aasta sees, saavad 2006. aasta jaanuaris täiendava arve nende kuude kohta, mida senine liikmemaks ei kata. Veel 2005. aastal liikmeks astujad saavad kohe arve, mis katab ühtlasi kogu liikmemaksu kuni 2006.

aasta lõpuni.Alates 2007. aastast väljastatakse liikmemaksu arved jaanuarikuu alul, kusjuuresarve katab kogu kalendriaasta liikmemaksu jaanuarist kuni detsembrini.Liikmemaksu arvete tasumise tavapärane tähtaeg on 14 päeva. Kui tekib küsimusi või probleeme liikmemaksu arvestuse muutmisel, siis pöörduge palun klienditeeninduse poole, helistades telefonidel 626 4197 ja 626 4198 või saates e-maili aadressil info@maksumaksjad.ee.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus