iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Elegantne kohtulahend

Elegantne kohtulahend

Rubriik: Äripäev

PricewaterhouseCoopersi maksukonsultant Ain Veide kirjutab Äripäeva arvamusküljel, et Tallinna Ringkonnakohus teeb maksuasjades head tööd. Alles hiljuti sai lugeda Martin Hubergi (Eesti Maksumaksjate Liit) maksu-uudist sellest, et Põhja maksu- ja tollikeskus kaotas käibemaksuvaidluse ostuboonuse arvetel näidatud käibemaksu mahaarvamise keelamise tõttu. Riigikohus ei võtnud nimelt maksuhalduri kaebust menetlusse ja seega jõustus 7.10.2009 lahend nr 3-08-1863.

Nüüd siis uus käibemaksulahend ja jälle sama stsenaarium - esimene kohtuaste otsustab maksuhalduri kasuks, teine maksumaksja kasuks ja Riigikohus menetlusluba maksuhaldurile ei anna. Täpsemalt, 23.

veebruaril jõustus Tallinna Ringkonnakohtu 16.12.2009 otsus haldusasjas nr 3-08-1702.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4628/arv_kolumn_462801.htmlLoe kohtulahendit siit.Loe ka viidatud ostuboonuste lahendist siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus