iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ekspert: Eesti maksud ei soosi sotsiaalset vastutustundlikkust

Ekspert: Eesti maksud ei soosi sotsiaalset vastutustundlikkust

Rubriik: Äripäev

Agnes Ojala kirjutab Äripäev.ee-s, et Eesti maksusüsteem pärsib oma võimalikult suure ühetaolisusega sotsiaalselt vastutustundlikku tegevust, arvab Eesti naisuurimus- ja teabekeskuse esindaja Cannon Ilvi.

Ilvi on aktiivselt tegev ka Eestis tegutseva Ameerika Kaubanduskoja sotsiaalse vastutustunde komisjonis, kust saadud kogemuste põhjal naine väidab, et paljud heade kavatsustega projektid jäävad toppama, kuna nende eelarvesse lisanduvad liiga suured maksukulud. „Eestis on sotsiaalvõrgustiku nõrkuse põhjuseks maksupoliitika,“ sõnas Ilvi täna Kumus sotsiaalministeeriumi EQUAL programmi lõpufoorumil. „Seetõttu ei ole ka siinsetes büroohoonetes lastehoiuvõimalusi. Maksupoliitika lihtsalt ei soosi seda, küll aga saab seda korraldada Ameerikas.“ Cannon Ilvi märkis, et Ameerika Kaubanduskoda Eestis soovis näiteks stipendiumiga toetada oma inimeste ülikooliõpinguid.

Mõte jäi aga teostamata, kuna projekti kogukulu oleks koos maksudega kasvanud lubamatult suureks. Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=6d73dea0-3c98-41af-bbc4-498042d740cb

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus