iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ehitajatel ikka ümbrikupalk tavaks

Ehitajatel ikka ümbrikupalk tavaks

Rubriik: Äripäev

17.08.2006 Äripäevas annab Liis Kängsepp ülevaate maksuhalduri kontrollidest ehitussektoris. Mullu hakkas maksuamet katsetama uut süsteemi, kuidas vähendada maksudest kõrvalehiilimist ehitussektoris. Vaatluse alla võeti seitse ehituse riigihanget ning alustati nende kontrolli reaalajas, et ennetada võimalikke rikkumisi. Ettevõtetele öeldi, et nende tegevust hakkab jälgima maksuamet.

Kontrollijad käisid aktiivselt kohapeal uurimas, kuidas ehitus edeneb.

Siiski hoolimata sellest, et ettevõtjad teadsid kontrollidest ette, õnnestus maksuametil tabada seitse firmat, kes maksude maksmisest suurt ei hoolinud. Nii leitigi märtsis ühe firma kontorist etteteatamata kontrolli käigus töötajate nimesiltidega rahapakkide hunnik. Mis ettevõte see oli, maksuamet öelda ei taha, kuid kontrolliosakonna juhataja Egon Veermäe tunnistab, et ettevõte oli maksuametile juba varemgi ümbrikupalkade maksmisega silma jäänud.Pikemalt sellest loost: http://www.aripaev.ee/3315/uud_uudidx_331502.html.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus