iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Eestis töötab miljonieelarvega riigiasutus, millest keegi midagi kuulnud pole

Eestis töötab miljonieelarvega riigiasutus, millest keegi midagi kuulnud pole

Rubriik: Postimees

Valitsus otsib igalt poolt kokkuhoiukohti ja poliitikud armastavad rääkida, et riik on igati õhukeseks lihvitud. Aga tõenäoliselt on Eesti valitsussektor täis asutusi, millest paljud kuulnudki pole. Mida nad teevad ja palju see meile maksma läheb?

innovatsioonilabor. Täpselt selline amet Accelerate Estonial ongi. Innovatsioonilabori programmijuht Olari Püvi ütles, millega tegeldakse.

«Accelerate Estonia on Eesti riiklik innovatsioonilabor, mis teeb ettepanekuid muudatusteks seadusandlikus raamistikus, eemaldades sellega ettevõtjate teelt regulatiivsed tõkked ja avades tee innovaatilistele lahendustele turule jõudmiseks. Programmi on ellu kutsunud majandus- ja kommunikatsiooniministeerium ning programmi aitab ellu viia Tallinna Teaduspark Tehnopol. Programm võtab vastu ettevõtteid, kes veavad eest innovatsiooni enda sektoris ning on leidnud pudelikaelu seadusandluses, mis takistavad kogu sektoril uute ärimudelitega Eesti majandusel areneda. Programmi eesmärk on luua uusi turuvõimalusi, mis toovad kasu nii ettevõtjatele, kogu sektori tööstusharule ja Eesti riigile ning majandusele tervikuna,» rääkis Püvi.

Loe lähemalt:
https://majandus.postimees.ee/8041178/eestis-tootab-miljonieelarvega-riigiasutus-millest-keegi-midagi-kuulnud-pole

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus