iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Eestis on eraisikute maksukärped arutlusel

Eestis on eraisikute maksukärped arutlusel

Rubriik: Äripäev

16.06.2006 Äripäevas kirjutab Annika Matson, et rahandusministeeriumis on käivitunud arutelu selle üle, kas vähendada tulevikus tulumaksu eraisikute saadud aktsiatulult või see koguni kaotada.

"Arutame ning alles kaardistame kapitalitulude maksustamistest tulenevaid võimalikke probleeme seoses erinevate finantsteenuste pakkumisega," kommenteeris rahandusministeeriumi finantsturgude talituse juhataja Thomas Auväärt. Juba eelmise aasta lõpus ütles rahandusminister Aivar Sõerd, et toetab Äripäeva ettepanekut vabastada tulumaksust eraisikute investeeringutelt saadud tulu. Nii saaks tema sõnul inimesi rohkem säästma motiveerida. "Eestis soositakse kunstlikult äriühingute investeerimistegevust.

Seetõttu tuleb üle vaadata erinevate kapitalitululiikide maksustamispõhimõtted ja maksuvabastused ning leida probleemile lahendus, et tagada erinevate tululiikide võrdne kohtlemine," ütles Sõerd mullu detsembri keskel. Täpsemalt loe: http://www.aripaev.ee/3253/rt_ly_325301.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus