iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Eesti venekeelsed lehed maadlevad maksuvõlgadega

Eesti venekeelsed lehed maadlevad maksuvõlgadega

Rubriik: Äripäev

Olga Grigorjeva ja Ekaterina Taklaja kirjutavad Äripäevas sellest, et majanduslangusest ei jäänud puutumata ka trükimeediaturg. Venekeelsed ajalehed lausa upuvad võlgadesse. Äriregistri andmetel oli juuli lõpus ajalehte Den za Dnjom omaniku, firma Merger Meedia OÜ maksuvõlg 1 004 442 krooni. Moles Kirjastuse OÜ, mis annab välja ajalehte Molodjož Estonii, võlgneb riigile 543 456 krooni.

Keskerakonnaga seotud Jüri Vilmsi Sihtkapitali väljaande Vesti Dnja maksuvõlgnevus oli 666 661 krooni.Venekeelsel trükimeediaturul on väga tihe konkurents ja kasumlikult toimida on väga raske.

"Väljaandmisega seotud kulud on suured ning kasvavad ka pidevalt," seletab Den za Dnjomi vastutav väljaandja Andres Tiisler tekkinud võlgnevust. "Kõigele vaatamata on ajalehe reklaamikäive tänavu kasvanud ning mõnel kuul oleme olnud ka kasumis. Emori Adexi reklaamimahtude uuringu tänavuste andmete põhjal on Den za Dnjom tõusnud loetavaima venekeelse nädalalehena kogu venekeelse trükimeedia reklaamituru liidriks," ütles Tiisler.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4033/uud_uudidx_403309.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus