iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Eesti Post tahab pääseda 7 miljoni kroonisest maksunõudest

Eesti Post tahab pääseda 7 miljoni kroonisest maksunõudest

Rubriik: Äripäev

Hille Tressum kirjutab ÄP Online`is, et Eesti Post esitas neljapäeval Tallinna halduskohtule kaebuse Maksu- ja Tolliameti maksuotsuse tühistamise nõudes, teatas ettevõte.

Maksuameti 10. oktoobri otsusega määrati ASile Eesti Post maksustamisperioodide jaanuar 2005 kuni detsember 2005 eest täiendavalt tasumiseks kokku 7 076 392 krooni. Maksuotsuse kohaselt on täiendava maksusumma määramine tingitud asjaolust, et Eesti Post tegi otsuses märgitud maksustamisperioodidel väljamakseid postiteenust osutatavatele füüsilisest isikust ettevõtjatele (FIE-dele), käsitledes makstud summat vääralt käsunduslepingu alusel makstud tasuna. Maksuotsuse kohaselt tuleb Eesti Posti ning füüsilisest isikust ettevõtjate vahelisi suhteid käsitleda töösuhtena, mistõttu ka füüsilistele isikutele makstavad tasud tuleb maksustada kui töötasusid.

Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=70e90330-f20b-46d1-b89c-2aa86ef9f044 Loe ka EML pressiteadet: „Ebaõiglased maksustamisreeglid võivad soodustada töötajate libaettevõtjaks sundimist

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus