iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Eesti, Läti ja Küpros astuvad ühiselt suhkrutrahvi vastu

Eesti, Läti ja Küpros astuvad ühiselt suhkrutrahvi vastu

Rubriik: Postimees

Eesti riik on taotlenud Euroopa ühenduste esimese astme kohtult võimalust olla osaline Küprose suhkrutrahvi-teemalises kohtuasjas, et kaitsta selle protsessi kaudu ka Eesti huve.

Valitsus kiitis eile heaks Eesti seisukohad kohtuasjas. Eestit ähvardava 700 miljoni kroonise suhkrutrahvi osaliseks vaidlustamiseks kohtus on riik õigusabile kulutanud kokku ligi pool miljonit krooni.Euroopa Kohtus Eesti riiki esindava välisministeeriumi juriidilise osakonna eksperdi Lembit Uibo sõnul on Eestil oma kohtuasja jaoks, mille hagi anti sisse mullu augustis, kasulik osaleda ka Küprose protsessis. «Läti toetab omakorda meid ja ka Küprost,» lausus Uibo.Pikemalt 26.05.2006 Postimehest http://www.postimees.ee/260506/esileht/majandus/203214.php.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus