iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Eesti ettevõtjad marus: igal neljapäeval võidakse välja kuulutada uus maks või koormis!

Eesti ettevõtjad marus: igal neljapäeval võidakse välja kuulutada uus maks või koormis!

Rubriik: Postimees

Eesti on kahe aastaga kaotanud suure osa oma konkurentsivõimest. Värske rahvusvahelise võrdluse järgi on mitu naabrit meid kaugele maha jätnud ning niipea paranemist näha pole.

Lausanne’i Juhtimise Arendamise Instituudi (IMD) riikide rahvusvahelise konkurentsivõime iga-aastase hindamise tulemustest selgus, et Eesti on kukkunud koguni 33. kohale. Läinud aastal olime 26. ning aasta varem 22. kohal. Üldise majanduse seisu järgi on Eesti alles 54. kohal. Kuna võrdlus tehti 67 maailma riigi kohta, võib öelda, et väga palju halvemaks enam minna ei saa.

«Kui mullu oli võimalik väita, et languse põhjuseks on sõjaga seonduv, siis nüüd on seda oluliselt keerulisem teha, sest näiteks Läti on edetabelis tõusnud kuus kohta ja Leedu kaks kohta ning ka neid mõjutab Ukrainas toimuv,» ütles Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Peeter Raudsepp.

Loe lähemalt:
https://majandus.postimees.ee/8044288/eesti-ettevotjad-marus-igal-neljapaeval-voidakse-valja-kuulutada-uus-maks-voi-koormis

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus