iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Eelarveraha jagati tüli ääre peal

Eelarveraha jagati tüli ääre peal

Rubriik: Äripäev

Kadri Paas kirjutab Äripäevas, et eile kell 17 kogunes valitsuskabinet järjekordsele istungile, et järgmise aasta riigieelarve kulud-tulud tasakaalu sättida. Kokkuleppeta ei saanuks juba tehnilistel põhjustel nädala lõpuks riigieelarvet riigikokku saata.

Kõiki rahuldavatest kokkulepetest ei saa aga seni rääkida, kui osa ministreid loeb nende haldusalas toimuva kohta ajalehest. Sotsiaalminister Maret Maripuu tunnistas Äripäevale, et luges laupäevasest Postimehest, et haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas loodab enda ministeeriumi kaukasse lisaraha saada just sotsiaalministeeriumi niigi pingelisest eelarvest raha küsides. Nimelt moodustab sotsiaalministri valitsusala eelarve kogu riigieelarvest 45 protsenti, kusjuures see kasvab võrreldes tänavusega tublisti.

Maripuu sõnul on ta üllatunud, et tema teadmata sotsiaalministeeriumi raha ümber jagada üritatakse. Neljapäevasel kabinetiistungil võitlesid enim sotsist rahandusministri Ivari Padari välja pakutud eelarvele vastu Isamaa ja Res Publica partei ministrid Juhan Parts ja Tõnis Lukas. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4083/uud_uudidx_408309.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus