iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Eelarveaugu täiteks vaja maksutõusu

Eelarveaugu täiteks vaja maksutõusu

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab Äripäevas, et riigieelarvetulude täitmisega kimpus olev valitsus on ebapopulaarse otsuse lävel, mis tõstaks 5protsendilise käibemaksuga maksustatud kaupade ja teenuste maksumäära 9 protsendile ning tooks riigikassasse juurde arvestuslikult 270 miljonit krooni.

Valitsus on andnud põhimõttelise nõusoleku ümber vaadata praegused 5protsendilise soodusmääraga käibemaksuerisused. "Praegu lähtub rahandusministeerium sellest, et vajadusel muudetakse kõiki madaldatud käibemaksumäärasid 9 protsendile," ütles rahandusminister Ivari Padar.Kõige enam - 135 miljonit krooni lisaraha - tooks ravimite käibemaksu tõus. Nii ravimitootjate liit kui ka haiglate liit on maksutõusu vastu, kuna see tooks haigekassale, mis maksab kinni keskmiselt 63 protsenti ravimite hinnast, umbes 85 miljonit krooni lisakulu, millele tuleb leida kate sotsiaalministeeriumi niigi pingelisest eelarvest.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4050/uud_uudidx_405005.htmlLoe samal teemal ka Äripäeva juhtkirja: Maksuerisusi võib veelgi vähem olla.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus