iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Deklareerimata tulu jätab lisarahata

Deklareerimata tulu jätab lisarahata

Rubriik: Äripäev

3. märtsi Äripäevas kirjutab Pille Rõivas, et Hooajatööd teinud kooliõpilased tahavad rohkem teada tulude deklareerimisest, sest nii mõnelgi noorel on teadmatusest jäänud enammakstud tulumaks tagasi saamata.

Suvevaheajaks on paljud noored endale tööotsa leidnud ning enamasti arvestavad tööandjad nende palgast maha ka tulumaksu. Suvel tööl käinud alla 18aastane noor ei teeni aasta lõikes üle maksuvaba miinimumi, mistõttu tasub esitada tuludeklaratsioon.Maksu- ja tolliameti pressiesindaja Liis Plakki sõnul on tuludeklaratsioon noortele lihtne, sest neil on tõenäoliselt ainult tulud. Tööandja esitatud andmed on kantud eeltäidetud deklaratsioonile, noor ainult kontrollib ja kinnitab need.

Eraldi noortekampaaniat ei ole tehtud, infot leiab meediast ja kodulehelt. "Igal juhul on mõtet tuludeklaratsioon esitada, sest enam makstud tulumaksu saab ju tagasi," ütles Plakk.Täpsemalt saab lugeda http://www.aripaev.ee/3148/rubr_noored.html?menu=1&leht_id=3148 või 3. märtsi Äripäevast lk 32.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus