iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Avalik debatt: mida arvate maamaksust?

Avalik debatt: mida arvate maamaksust?

Rubriik: Postimees

Postimees.ee kutsub lugejaid avaldama arvamust paljude maaomanike seas suurt pahameelt tekitava maamaksu teemal. Avalikus debatis Postimees.ee lehel saavad osaleda ainult oma pärisnime all esinevad kommenteerijad.

Kas praegune maa maksustamise süsteem on teie meelest õiglane? Millised on teie meelest selle maksu poolt- ja vastuargumendid? Kas ja kes võiks olla maamaksust vabastatud?

Millele peaksid omavalitsused maamaksust laekuvat raha kasutama? Selle aasta algusest tõusis märgatavalt maamaksumäär Tallinnas, mis sunnib maaomanikke varasemast tunduvalt enam kukrut kergendama. Tallinnas maad omavatelt inimestelt ootame näiteid, kui palju te enne maksumäära tõusu pidite kodumaa eest välja käima ning kui palju nüüd, kui palju sõltub maksu suurus piirkonnast jne. Teie arvamusi ootame selle loo kommentaaridesse.

Edendamaks tõsiseltvõetavat avalikku debatti, lubab Postimees.ee seda teemat kommenteerida ainult oma ees- ja perekonna nime all esinevatel kommenteerijatel. Muude nimede alt esitatud kommentaarid kustutatakse. Soovitav on juurde lisada ka oma maa asukoht. Kui keegi avastab, et tema nime alt on kommenteerinud võõras inimene, palume sellest Postimees.ee’le aadressil online@postimees.ee teada anda ning kommentaar kustutatakse.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/280308/esileht/arvamus/320389.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus