iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Automüüjad räägivad suu puhtaks. Praegusel kujul automaks muudaks turgu märgatavalt

Automüüjad räägivad suu puhtaks. Praegusel kujul automaks muudaks turgu märgatavalt

Rubriik: Delfi

Automaks võib turul tuua kaasa väga ägeda 2024. aasta. Huvitav saab olema see, kuidas valitsus lahendab teise riiki registreeritud autode probleemi. Kas 2025. aastal algab uute autode turul jääaeg?

„Võib tekkida skeemitajaid ja 2024. aasta lõpus registreeritakse maanteeametis rohkem sõidukeid kui tavaliselt,“ ütleb Eurostauto tegevjuht Karlo Pilter. „Kõik automüüjad proovivad kindlasti järgmisel aastal teha häid müüke,“ lisab Mariine Auto juhataja Toomas Saarelaid. Lexus Tallinna juhatuse esimees Gunnar Toomemets on kindel, et 2025. aastal saabub turule külm periood, mille kestust on keeruline ette ennustada.

Loe lähemalt:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120241012/automuujad-raagivad-suu-puhtaks-praegusel-kujul-automaks-muudaks-turgu-margatavalt

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus