iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

AUTOMAKS – Eesti 200 saadik tuletab rahandusministeeriumile meelde: maksu kehtestamiseks on teil vaja ka meie hääli

AUTOMAKS – Eesti 200 saadik tuletab rahandusministeeriumile meelde: maksu kehtestamiseks on teil vaja ka meie hääli

Rubriik: Delfi

Valitsuskoalitsiooni plaanitava automaksu eelnõule on rahandusministeeriumisse laekunud väga palju muudatusettepanekuid, ent rahandusministeerium ei paista kavatsevatki nendega arvestada, imestab Eesti 200 fraktsiooni liige Toomas Uibo.

„Järgmisel nädalal arutame koalitsioonis taas automaksu üle. Paar nädalat on üksikisikud, organisatsioonid, ettevõtted ja muud huvigrupid saatnud rahandusministeeriumi teatel ministeeriumisse pea 50 muudatusettepanekut. Rahandusministeerium [Toomas Uibo muutis hiljem oma tsitaati, varasemalt oli siin ’rahandusminister’ - toim] on aga jõudnud juba teatada, et automaksule mingeid muudatusi enam ei tule. See on natuke ennatlik väide ja tekitab ka küsimuse, et miks siis üldse ettepanekuid oodati, kui valmisolekut mingeid muudatusi sisse viia tegelikult polnudki,“ imestab Toomas Uibo.

Loe lähemalt:
https://forte.delfi.ee/artikkel/120245192/automaks-eesti-200-saadik-tuletab-rahandusministeeriumile-meelde-maksu-kehtestamiseks-on-teil-vaja-ka-meie-haali

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus