iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Atonen: eraisikute investeeringud tuleks tulumaksust vabastada 2008. aastast

Atonen: eraisikute investeeringud tuleks tulumaksust vabastada 2008. aastast

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Reformierakonna aseesimees Meelis Atonen soovitab oma pöördumises kaaluda tõsiselt eraisikute investeeringute tulumaksuvabastuse rakendamist juba järgmise aasta algusest.

«Koalitsioonikõnelustel oli juttu, et eraisikute ja ettevõtete investeeringute maksustamine tuleks võrdsustada 2008. aastast,» meenutas Atonen. «Peaksime andma selge signaali: Eestis koheldakse ettevõtjaid ja eraisikuid võrdselt. Lisaks vajame riigi poolt tugevat sõnumit, et tarbimisele tuleb eelistada säästmist ja investeerimist.

Investeeringute tulumaksuvabastuse laiendamine eraisikutele on üks võimalus seda sõnumit saata,» lausus ta. Atonen kinnitas, et eraisikute investeeringute vabastamine järgmisest aastast avaldaks mõju alles 2009.aasta eelarvelaekumistele. «Aktsiiside kohene tõstmine peaks selleks ajaks riigikassat juba tublisti täitma,» märkis ta. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/100707/esileht/majandus/271513.php Loe EML pressiteadet: „Eraisiku investeeringutulude maksuvabastus tuleb kehtestada juba 2008.

aastal

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus