iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Aspen Grupp võitis RKASi

Aspen Grupp võitis RKASi

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab sellest, et ehitusfirma Aspen Grupp OÜ võitis Tallinna ringkonnakohtus Riigi Kinnisvara ASi (RKAS), kes kuni selle aasta märtsini kehtinud riigihangete seaduses olnud maksevõlgnevuse keelu tõttu ettevõtte riigihankelt kõrvale jättis.

"Kõik Riigi Kinnisvara ASi tehtud otsused, mis puudutasid Aspen Grupi kõrvaldamist ja diskvalifitseerimist, tunnistati õigusvastasteks," ütles ettevõtet esindava Advokaadibüroo Lentsius & Talts vandeadvokaat Margus Lentsius. Möödunud sügisel diskvalifitseeris RKAS Aspen Grupi riigihankelt toona kehtinud riigihangete seaduses olnud võlakeelu alusel, mille järgi ei tohtinud hankel osalejal eelneva aasta jooksul olla maksuvõlga rohkem kui 30 päeva ulatuses. Võlg tekkis deklaratsioonide korrigeerimise tõttu. Hankelt praagiti samal põhjusel välja veel kaks firmat ning võitjaks kuulutati ainsana sõelale jäänud AS Koger & Partnerid.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3909/uud_uudidx_390907.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus