iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Asjatundjad soovitavad naastrehvid maksustada

Asjatundjad soovitavad naastrehvid maksustada

Rubriik: Muud

Harri Moritz kirjutab Kalevi uudisteportaalis, et asjatundjate arvates oleks Tallinna linnavolikogu ettepanekust naastrehvid keelustada otstarbekam “naastuperioodi” lühendada või naastrehvid maksustada.

“Oleme ministeeriumile välja pakkunud, et naastrehvide kasutamist tuleks reguleerida maksustamisega,” rääkis maanteeameti direktori asetäitja Villu Vane. Selle idee kohaselt viidaks naastrehvi hind samale tasemele lamellrehvidega, sundimaks inimesi tõsisemalt kaaluma viimaste kasutamist. Praegu on naastrehvid lamellrehvidest odavamad ning inimesed valikut tehes kaks korda ei mõtle. Teise võimaliku lahendusena pakkus Vane välja naastrehvide kasutusperioodi lühendamise.

Naastrehvide täielikku keelustamist maanteeamet ei poolda, sest maapiirkondades on naastrehvid hädavajalikud. Riigimaanteid on Eestis umbes 15 500 kilomeetrit, sellest üle 10 000 kilomeetri moodustavad sellised teed, kus talvel libedatõrjet tehakse vaid kohati ja sedagi ainult äärmuslikel juhtudel. Reaalselt tehakse neil teedel vaid lumetõrjet. Loe täpsemalt: http://www.kalev.ee/est/?news=956475&category=52Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus