iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Äripäev jätkuvalt automaksu vastu

Äripäev jätkuvalt automaksu vastu

Rubriik: Äripäev

Tänase Äripäeva juhtkiri räägib sellest, et eelarvevaidluste käigus on kaevatud välja varem maha maetud ideesid. Üks selline on ka juba kevadel sotside poolt pakutud automaks.

Rahandusministri nõunik Rein Järvelill kommenteeris automaksu eelnõu väljatöötamist, et lähtuvalt valitsuskabineti arutelust võetakse kontseptsiooni aluseks CO2-põhine maksustamine ning seaduse kiire menetlemise korral saaks selle rakendada 2009. aasta esimesel poolel.Äripäeval on olnud lehena väga selged põhimõtted, mida me järgime, ja üks nendest on võimalikult madal maksukoormus. Maksud on olnud meile väga oluline ja keskne teema.

Me ei ole neid põhimõtteid seni muutnud ja seetõttu ei saa me asuda ka toetama automaksu kehtestamist.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4040/arv_juhtkiri.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus