iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ansip: ise te valisite Savisaare

Ansip: ise te valisite Savisaare

Rubriik: Delfi

„See oli Tallinna otsus, see oli Savisaare otsus,” ütles peaminister Andrus Ansip maamaksu järsu tõusu kohta Tallinnas ning mainis, et tegelikult on selline maamaksu tõus olnud valijate tahe ning valitsus sekkuda ei kavatse, kirjutab Delfi.

„Seadus lubab maad maksustada 0,5-2,5 protsendi ulatuses maa maksustamise määrast. Edasi on juba kõik valijate kätes. Valijad on valinud volikogu ja volikogu esindab rahvast ja kui see volikogu otsustab maamaksu määra hüppeliselt suurendada, tuleb kaudselt öelda et see on valijate tahe olnud,” ütles Ansip valitsuse pressikonverentsil. „See, mis Tallinnas toimub, ei ole minu jaoks kindlasti päris normaalne,” ütles peaminister, kelle arvates peavad inimesed valimistel otsustama, missugust maa maksustamise määra nad tahavad.

Ansip möönis, et valitsus saaks teha seaduse muudatuseks eelnõu, kuid Eestis kui riigikogu või valitsus muudab kohaliku omavalitsuse eelarvetulusid või -kulusid eelarveaasta keskel, siis ta peab kõik saamata jäänud tulud või täiendavalt tekkivad kulud omast eelarvest kinni maksma. „Ega see tagajärgedeta kindlasti ei oleks,” ütles peaminister. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=18533977

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus