iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ansip hoiatab suitsu- ja napsihinna suure tõusu eest

Ansip hoiatab suitsu- ja napsihinna suure tõusu eest

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees kirjutab Postimehes, et peaminister Andrus Ansip andis eile uue riigikogu esimeses infotunnis teada, et 2008. aastal seisab paratamatult ees sigarettide ja ilmselt ka alkohoolsete jookide hinnatõus.

«Minu sügava veendumuse järgi peame me alkoholi aktsiisi, aga ka tubakatoodete aktsiisi tõstma Euroopa Liidu soovitud tasemeni juba järgmise aasta jooksul,» teatas Ansip. «Võib-olla on suitsetajatel seda valus kuulata, kuid põhjendusi on mitmesuguseid.» Ühe argumendina tõi valitsusjuht välja selle, et Läti kavatseb suurema aktsiisitõusu võtta ette just 2008. aastal.

Kui aktsiisimäärad ei tõuse sünkroonis lõunanaabritega, toob see Ansipi sõnul kaasa selle, et sigarette ja alkoholi hakatakse madalama hinnatasemega riigist naabermaale viima. «Loomulikult ei saa see olla meie eesmärk,» lausus Reformierakonna esimees. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/120407/lisad/euro/254755.php Loe ka EML esindajate 07.11.2006 ilmunud artiklit: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=379

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus