iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ansip: Eesti Nokiaks on lihtne maksusüsteem

Ansip: Eesti Nokiaks on lihtne maksusüsteem

Rubriik: Postimees

Postimees Online vahendab Turun Sanomat, et peaminister Andrus Ansipi sõnul on Eesti Nokiaks lihtne maksusüsteem. Sellise võrdluse käis valitsusjuht välja eile Soomes Turu ülikoolis.

Ansip kinnitas, et Eestil on hea võimalus jääda võitjaks globaalses majanduskonkurentsis. Eesti on praktiseerinud alaneva tulumaksumäära poliitikat. Praegu on see 22 protsenti, räägitud on ka 18-protsendisest tulumaksumäärast.

“Oleme valmis pakkuma seda süsteemi Soomelegi, kuid teame, et riik pole sellest huvitatud,” naljatas Ansip pärast tema ettekannet tekkinud arutelul. Eesti arengu tagamaadest rääkides tõi peaminister välja turu avamise välisfirmadele ja avatud suhtumise infotehnoloogiasse. Muud asjad on maksusüsteem, majanduses läbi viidud erastamine ja konservatiivne makromajanduspoliitika. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/131207/esileht/siseuudised/301280.phpTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus