iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Annetused teisel ringil

Annetused teisel ringil

Rubriik: Äripäev

Villy Paimets kirjutab Äripäevas sellest, et eile kogunes taas riigikogu. Mitte, et selles midagi harukordset oleks, mittepuhkavad inimesed ju. Käisime ja viisime neile kogutud raha ära.Kui mäletate, siis juuni keskel algatasime rahvaasemikele annetuste kogumise kampaania, et vaesekesed ei peaks niivõrd palju kuluhüvitistest sõltuma. Vahetasin kolme kuuga kogunenud 157 krooni ja 13 senti müntideks, panin Villu Reiljanile omalt poolt 2 senti juurde ja viisin eile, riigikogu XI täiskogu II istungjärgu 1.

istungipäeval, raha ära.

Raha õnnelikult pääsla röntgenmasinast kätte saanud, astusime sisse Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni. Võrdlemisi kohmetu Hannes Rumm võttis annetused kenasti viisakusavalduste saatel vastu. "Ainult mündid," kostus siiski tammiste uste sulgudes ruumist naisterahva häält.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3705/uud_uudidx_370505.htmlRiigikogulaste kuluhüvitiste teema kohta loe täpsemalt siit: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=747

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus