iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ametiühingud nõuavad järgmiseks aastaks alampalga 20 % kasvu.

Ametiühingud nõuavad järgmiseks aastaks alampalga 20 % kasvu.

Rubriik: Postimees

Majanduskasvu ja kasvavate palkade tingimustes leiavad ametiühingud, et tuleval aastal peaks alampalk praegusega võrreldes märgatavalt tõusma.

Eesti Ametiühingute Keskliidu juht Harri Taliga ütles, et nemad taotlevad alampalga kasvamist keskmisest palgast kiiremas tempos, sest nende vahe on praegu põhjendamatult suur. «Majandus kasvab väga tugevalt, mistõttu tuleb ka alampalka tõsta,» rõhutas ta. Enne kui konkreetsed alampalganumbrid välja öeldakse, ootavad ametiühingud ära augusti algul valmiva rahandusministeeriumi uue majandusprognoosi. «Selge on aga see, et kasv tuleb üle 20 protsendi ehk 3600–3700 krooni on see summa, millest läbirääkimistel lähtume,» märkis Taliga.Eelmisel aastal pidasid ametiühingud tööandjatega läbirääkimisi 3300-kroonise alampalga üle, kuid 2006.

aastaks kehtestati siiski vaid 3000 krooni. 2005. aasta lõpuni kehtis alampalk, mille suuruseks oli 2690 krooni.Täpsemalt loe 22.05.2006 Postimehest http://www.postimees.ee/220506/esileht/majandus/202554.php.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus