iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ameerika maksuaugud – Hummeri ost ja kunstrinnad

Ameerika maksuaugud – Hummeri ost ja kunstrinnad

Rubriik: Äripäev

Kertu Ruus kirjutab Äripäeva tagaküljel, et ameeriklased on tuntud oma leidlikkuse poolest. Mis pakuks sellele rahvale siis rohkem võimalusi ennast proovile panna kui üle 66 000 lehekülje pikk ja soodustusi-erandeid täis topitud maksukoodeks!

Uuenduslikku maksumeelt on üles näidanud näiteks tervisehäirete all kannatajad - üks kopsupuhituse diagnoosi saanud mees sai tagasi basseini ehitamise kulud - oli too ju mõeldud sportimiseks, mida arst oli mehele tungivalt soovitanud. Teised juhtumid näitavad aga, et koer on maksumaksja parim sõber. Nii on kavalpead püüdnud saada soodustust koerte päevahoolduse pealt või deklareerinud oma neljajalgse sõbra ülalpeetavana.

Koerad on käinud ka ametlikult farmis tööl vankrit vedamas ning osutanud turvateenust. Tõsi, koertesoodustustele vaatab maksuamet üldiselt viltu. Aga Hummeri ostmist on ametlik maksupoliitika igati toetanud. Alles viimasel suvel asus Kongress lappima 1984.

aastast maksukoodeksisse jäänud auku, mis annab 25 000-100 000 dollarit maksusoodustust enam kui 6000 naela (2,7 tonni) kaaluva sõiduki ärieesmärgil ostjale. Soodustus, mis pidi aitama ettevõtetel vajalikke raskeveokeid soetada, sai endale nime Hummeri maksuauk. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3880/uud_uudidx_388001.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus