iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

 Alternatiivne viis valentinipäeva tähistamiseks – mõtle ka endise kallima peale

 Alternatiivne viis valentinipäeva tähistamiseks – mõtle ka endise kallima peale

Rubriik: EML

Täna, 14. veebruaril, on valentinipäev. Traditsiooniliselt on tegemist armunute päevaga, aga Soomes ja Eestis on seda päeva hakatud tagasihoidlikult kutsuma lihtsalt sõbrapäevaks. Sel päeval avaldatakse armastust, peetakse meeles kalleid inimesi ja tehakse neile kingitusi.

Sootuks uue ja laiapõhjalisema lähenemise on aga leiutanud Belgorodi loomaaed Venemaal. Loomaaed pakub valentinipäeva puhul uut teenust, mis võimaldab lisaks kehtivatele suhtele pidada väärikalt meelde ka kehtivuse kaotanud armusuhteid.

Nimelt võivad soovijad nimetada prussaka, hiire või mõne juurvilja oma endise kallima nimega ja sööta selle sisse loomaaia asukatele, näiteks sisalikele või madudele. Teenus maksab 100 rubla.

Belgorodi loomaaia peadirektor Deniss Saveljev selgitab selle ebatavalise kampaania tagamaid: „Mida peaksid valentinipäeval tegema inimesed, kes on lahku läinud ja kelle haavad ei ole veel paranenud? Loodame, et sellest kampaaniast osa võttes saavad inimesed oma negatiivsetest emotsioonidest vabaneda ja oma enesetunnet parandada.“

Loe lähemalt vene keeles: https://belzoopark.ru/news/belgorodskij-zoopark-predlagaet-skormit-svoix-byivshix-yashhericzam-i-zmeyam

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus