Aastaaruanne 2022 ja maksud 2023 koolituse salvestus Telli koolitus

 Alternatiivne viis valentinipäeva tähistamiseks – mõtle ka endise kallima peale

 Alternatiivne viis valentinipäeva tähistamiseks – mõtle ka endise kallima peale

Rubriik: EML

Täna, 14. veebruaril, on valentinipäev. Traditsiooniliselt on tegemist armunute päevaga, aga Soomes ja Eestis on seda päeva hakatud tagasihoidlikult kutsuma lihtsalt sõbrapäevaks. Sel päeval avaldatakse armastust, peetakse meeles kalleid inimesi ja tehakse neile kingitusi.

Sootuks uue ja laiapõhjalisema lähenemise on aga leiutanud Belgorodi loomaaed Venemaal. Loomaaed pakub valentinipäeva puhul uut teenust, mis võimaldab lisaks kehtivatele suhtele pidada väärikalt meelde ka kehtivuse kaotanud armusuhteid.

Nimelt võivad soovijad nimetada prussaka, hiire või mõne juurvilja oma endise kallima nimega ja sööta selle sisse loomaaia asukatele, näiteks sisalikele või madudele. Teenus maksab 100 rubla.

Belgorodi loomaaia peadirektor Deniss Saveljev selgitab selle ebatavalise kampaania tagamaid: „Mida peaksid valentinipäeval tegema inimesed, kes on lahku läinud ja kelle haavad ei ole veel paranenud? Loodame, et sellest kampaaniast osa võttes saavad inimesed oma negatiivsetest emotsioonidest vabaneda ja oma enesetunnet parandada.“

Loe lähemalt vene keeles: https://belzoopark.ru/news/belgorodskij-zoopark-predlagaet-skormit-svoix-byivshix-yashhericzam-i-zmeyam