iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Algas tulude deklareerimine

Algas tulude deklareerimine

Rubriik: MTA

Täna, 15. veebruarist algas ametlikult tuludeklaratsioonide esitamine. Maksu- ja Tolliamet (MTA) soovitab mitte kiirustada, sest esimestel päevadel võivad teenindusbüroodes olla järjekorrad.

Praeguseks on esitatud 275 000 tuludeklaratsiooni, mille alusel kuulub tagastamisele 103 miljonit eurot ja juurde maksmisele 4,9 miljonit eurot tulumaksu.

„Kiiret ei ole, sest tuludeklaratsiooni on aega esitada 2. maini. Soovitame teenindusbüroosse esimestel päevadel mitte tulla, sest koroonaviiruse leviku tõttu lubatakse teenindussaali inimesi vastavalt teenindajate arvule. Palume võimalusel esitada deklaratsioon elektrooniliselt, sest paraku tuleb järjekorras oodata õues. Samuti tuleb arvestada, et teiste teenuste pakkumise, näiteks postipaki deklareerimisega võib minna esimestel nädalatel tavapärasest kauem,” ütles MTA füüsiliste isikute tulude ja maksustamise teenusejuht Annika Oja.

Loe lähemalt:
https://www.emta.ee/uudised/algas-tulude-deklareerimine-0

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus