iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Alanud on kogumiku “Eesti maksuseadused koos rakendusaktidega” 2006. aasta väljaande ettetellimine

Alanud on kogumiku “Eesti maksuseadused koos rakendusaktidega” 2006. aasta väljaande ettetellimine

Rubriik: EML

Eesti Maksuteadlaste Selts ja OÜ Casus annavad alates 2001. aastast välja kogumikku “Eesti maksuseadused koos rakendusaktidega”. Ettevalmistamisel on kogumiku kaheksas välja­anne, kus on avaldatud õigusaktid 2006. aasta alguse seisuga.

Alates 2003.

aastast tellib EML seda kogumikku (pealkirjaga “Kommenteeritud maksuseadused”) oma liikmetele tasuta jagamiseks. Ka käesoleval aastal saab iga EML liige ühe eksemplari kogumikku tasuta. Mitteliikmetel on võimalus soetada kogumik ettetellimisel hinnaga 168 krooni (hind sisaldab käibemaksu ja postikulusid). Sama hinnaga saavad EML liikmed tellida omale soovi korral lisaeksemplare.

Pärast raamatu ilmumist on selle müügihind 399 krooni. Raamat on pehmes köites, formaadis A5. Väljaandes on avaldatud kõik maksude ja sotsiaalkindlustusmaksetega (töötuskindlustus, kogumispension) seotud sea­dused ja määrused. Määrused on indekseeritud ja nummerdatud ning viited rakendusaktidele on toodud seaduseteksti juurde.

Avaldatud on ka kõik maksudeklaratsioonid ning muud vormid. Kõikide seaduste ja määruste juures on toodud muudatuste loetelu ja muudatu­sed on ka tekstis tähistatud. Iga maksuseaduse alguses on üle­vaatlik kommentaar maksu­seaduse kohta ning ülevaade selle seaduse kohta olemasolevatest Riigikohtu lahenditest. Eraldi on kom­mentaarides välja toodud hiljuti kehtimahakanud muudatused ning kogumiku koostami­sel ajal ettevalmistamisel olevad muudatused.

Kommentaaride autor on dr. iur. Lasse Lehis, kes töötab Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas finantsõiguse dotsendina ja on EML nõukoja esimees. Raamatutellimusi saab vormistada siin: http://ems.casus.ee/index.php?nav=books&book_id=11 Lisainfo:OÜ CasusEmajõe 1a, 51008 TartuTelefon 7390666, faks 7390688e-post: casus@casus.eewww.casus.eeTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus