iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Aktsiisipoliitika ümarlaud – lisatud ettekannete slaidid

Aktsiisipoliitika ümarlaud – lisatud ettekannete slaidid

Rubriik: EML

Eesti Maksumaksjate Liit, Eesti Tööandjate Keskliit ja rahvusvaheline maksuõiguse ühing IFA-Eesti korraldasid 22. mail ümarlaua Eesti aktsiisipoliitikast ja piirikaubandusest.

Ettekannetega esinesid Eesti Maksumaksjate Liidu juhatuse liige Lasse Lehis, Maksu- ja Tolliameti peadirektori asetäitja Egon Veermäe, Turu-uuringute AS uuringujuht Iivi Riivits-Arkonsuo, Sisekaitseakadeemia maksunduse ja tolli õppetooli lektor Indrek Saar ning rahvatervise ekspert Andrus Lipand. Järgnenud arutelul osalesid lisaks ettekandjatele ka ettevõtlusorganisatsioonide esindajad. Arutelu käigus esitatud seisukohad formuleeritakse ettepanekutena valitsusele.Ettekanded:Lasse Lehis, vt siitEgon Veermäe, vt siitIivi Riivits-Arkonsuo, vt siitIndrek Saar, vt siitAndrus Lipand, vt siitMeediakajastus, vt ERR uudislugu "Maksumaksjate liit: aktsiisitõusud tulevad liiga ootamatult": http://uudised.err.ee/?06253447Vt E24: "Ettevõtjad: aktsiise tõstetakse liiga sageli, liiga lühikese etteteatamisajaga ja liiga kõrgele": http://www.e24.ee/850180/ettevotjad-aktsiise-tostetakse-liiga-sageli-liiga-luhikese-etteteatamisajaga-ja-liiga-korgeleTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus